W drzewach

Będąc dzieckiem (nawet już troszkę większym) marzyło mi się spędzić czas w domku na drzewie. Niestety nie miałem działki, na której rosłoby odpowiednie drzewo aby taki domek zbudować .Nawet pod pretekstem aby dzieciaki miał do zabawy. W ubiegłym roku, dzięki znajomym Justynie i Lakiemu odkryłem niesamowite miejsce jakim jest pierwszy w Polsce pensjonat w takowych domkach.

IMG_0110 P1140195 P1140197

W DRZEWACH – to niesamowite miejsce, gdzie w koronach drzew, na łonie natury można spełnić swoje marzenia o nocy w domku kilka metrów nad ziemią. Od wiosny można słuchać tutaj koncertów ptaków, jesienią spotkać wiewiórki poszukujące pożywienia. Mimo, iż jest tutaj blisko do atrakcji Nałęczowa to nie chce się opuszczać tego magicznego miejsca.

 P1140190

Do dyspozycji gości są trzy apartamenty: Grab, Sosna i Jodła. Ja z dzieciakami miałem okazję spędzić kilka dni w Jodle. Nie dość, że mieliśmy atrakcję w postaci samego domku, to w dodatku sypialnia jest na antresoli. Dla moich chłopaków była to jedna z większych przygód i będą z pewnością długo ją pamiętać.

Codziennie rano na śniadanie otrzymuje się kosz pełen smakołyków a po południu do kawy pyszne, świeżo upieczone ciasto.

IMG_0146 IMG_0132

Cytując ze strony pensjonatu: „Zapraszamy do położonego w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce – w nałęczowskich wąwozach, zatopionego w cudnym leśnym ogrodzie „pensjonatu”. Jego nietypowość zabierze Was do bujającego kilka metrów nad ziemią świata dziecięcych marzeń, gdzie codzienne troski nie mają wstępu…” Bez dwóch zdań warto jest to miejsce odwiedzić a z pewnością zaplanować tam pobyt z dużym wyprzedzeniem bo to miejsce cieszy się ogromną popularnością i nic dziwnego.

P1140199 Ja również zapraszam do odwiedzenia tego miejsca.

Więcej informacji  znajdziecie na www.wdrzewach.pl lub na FB.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *